MY24 AODES MUDPRO PIEVEDUMS + DĀVANA
Mēs Radām Azartu
IRON BALTIC aksesuāri kvadracikliem Aksesuāri

Pie mums vari iegādāties plašā klāstā kvadraciklu piekabes, sniega lāpstas, aizsargpannas un citus aksesuārus!

Iron Baltic ir viens no lielākajiem visu apvidus ATV un UTV transportlīdzekļu piederumu un palīgaprīkojuma ražotājiem Eiropā. Uzņēmumu 2006. gadā mazajā Ziemeļeiropas valstī Igaunijā dibināja divi draugi ar mērķi palīdzēt cilvēkiem maksimāli izmantot viņu visurgājējus. Mēs sākām vietēji ar pielāgotām visurgājēju sānu plāksnēm un kopš tā laika esam strauji paplašinājuši gan savu produktu klāstu, gan pieejamību. Šobrīd mūsu klāstā ir vairāk nekā 200 modeļiem raksturīgu produktu, kā arī arvien paplašinās universālo produktu līnija.

Tomēr mēs esam palikuši uzticīgi savam sākotnējam praktiskajam ražošanas ciklam. Visi mūsu produkti ir izstrādāti no paša sākuma, pamatojoties uz lietotāju un transportlīdzekļu ražotāju sniegto informāciju. Dizaini ir rūpīgi izstrādāti, rūpīgi pārbaudīti, uzlaboti un vēl nedaudz pārbaudīti. Tikai tad, kad būsim pārliecināti, ka produkts pilnībā atbilst prasībām, kurām tas ir izgatavots, mēs sāksim ražošanu un pat tad darīsim visu iespējamo, lai produktus tālāk attīstītu, pamatojoties uz turpmāko lietotāju ieteikumiem, mainot dizainu un pievienojot uzlabojumus.

Mūsu valstī pastāvošie četri atšķirīgie gadalaiki garantē, ka katrs produkts, kas tiek piegādāts mūsu klientiem, ir rūpīgi pārbaudīts ekstremālos apstākļos, kādos tie ir paredzēti lietošanai. Tas nozīmē, ka mūsu aizsargpannas ir piedzīvojušas darbību, sākot no karsta vasaras karstuma līdz stindzinošam putenim un visam, kas atrodas starp mūsu ziemas produktu līnija ir rūpīgi pārbaudīta aukstajās Igaunijas ziemās, un mūsu mežsaimniecības un lauksaimniecības produkti ir piedzīvojuši neskaitāmas stundas darbības mūsu blīvajos mežos un sezonāli mainīgajos laukos.

Mēs novērtējam un paļaujamies uz lietotāju atsauksmēm, lai mūsu produktu izstrāde būtu aktuāla un atbilstoša.